My Madencilik Vermikülit Perlit Torf
Torf
Torf. Torf nedir. Torf toprak. Torf fiyatları. Torf fiyatı. Torf nasıl kullanılır. Beyaz torf. Abant torf. Çiçek toprağı torf. Çim ekiminde torf kullanımı. Dökme torf. Dökme torf fiyatları. Fide için torf. Funda torf. İthal torf. İthal torf fiyatları. İthal torf firmaları. Klasman torf. Klasman torf fiyatları. Litvanya torf. Perlit torf. Perlit torf karışımı. Perlitli torf. Satılık torf. Sıkıştırılmış torf. Toptan torf. Toptan torf fiyatları. Ucuz torf. Torf üretimi. Torf üreticileri. Yerli torf. Yeniçağ torf. Torf Ankar. Torf İstanbul. Torf fiyatları Ankara. Torf fiyatları Antalya. Torf fiyatları izmir. Torf fiyat. Beyaz sphagnum torfu. Beyaz sphagnum torf. Dökme torf fiyatı. Dökme torf Antalya. Fide torfu. Sebze fidesi için torf. Fide torfu fiyatları. Perlit ve torf. Perlit karışımlı torf. Toptan torf satışı. Toptan torf ankara. Toptan torf fiyatı. Ucuz torf fiyatları. Ucuz torf izmir. Yerli torf fiyatları. Yerli torf fiyatı. Yerli torf üreticileri.

Yerli Torf Özellikleri: %100 doğal bir ürün olan yerli torf toprağı korur, mineralce zenginleştirir, havalanmasını sağlar.

Torf toprağın pH’ sını ayarlar asit reaksiyonludur.

Yerli torf pH’sı 6’dır.

Ürün kalite ve verimi artıran torf bitkilerin su ihtiyacını azaltır.

Üstün çimlendirme ve köklendirme özelliğine sahip torf bir madendir.

Torf azot ve diğer besin maddeleri bakımından oldukça zengindir.

Hafif yapılı, geçirgen ve gevşek yapıda olup, su tutma kapasitesi ve hava iletkenliği çok yüksek olan torf toprak hastalık ve haşere taşımaz.

Torfun havalanma kapasitesi yüksektir.

Yabancı otlardan ve tohumlarında arındırılmış olan torf fide, fidan ve her türlü bitki yetiştiriciliği için en uygun ortamlardandır

Tohum çimlendirme için en uygun ortamlardan biride torf’dur

Torf Kullanım Alanları:

Fide ve fidan üretim ve dikimlerinde,

Tohum ekimlerinde,

Saksı değiştirmede,

Peyzaj ve çevre düzenlemelerinde,

Sera ve süs bitkileri yetiştiriciliğinde,

Çim alanlarında,

Seralarda,

Mantar örtü toprağı olarak,

Organik tarımda torf kullanılır.

Torf Fiyatları:

1 Tır (40 m3) Yerli Torf 6.000 TL.

1 kamyon (18m3) 2.700 TL.

70 lt Yerli Torf 15 TL.
   

 MY Madencilik

Müşteri Hizmetleri

0532 696 88 75

Fabrika Tel:0312 393 00 85 
KAPIDA ÖDEME İMKANI
KREDİ KARTI GEÇERLİDİR
İSTER 1 LT İSTER 1000 LT 
VermikülitVermikülit FiyatlarıVermikülit Kullanım AlanlarıTarımda VermikulitVermikülit ÖzellikleriTarım PerlitiTarım Perliti FiyatlarıTarım Perliti ÖzellikleriTarımda Perlit KullanımıPomza Madeni FiyatlarıPomza Taşı ÖzellikleriTarım PomzasıTarımda Pomza KullanımıTorfTorf ToprakTorf Fiyatlarıİthal Torfİthal Torf FiyatlarıDökme TorfPerlitli TorfAğaç Kabuğu Ağaç Kabuğu FiyatlarıÇam KabuğuÇam Kabuğu FiyatlarıHayvan GübresiHayvan Gübresi FiyatlarıKoyun GübresiKoyun Gübresi FiyatlarıAhır Gübresi