My Madencilik Vermikülit Perlit Torf
Tarımda Pomza Kullanımı

TARIMDA POMZA KULLANIMI. Tarımsal pomza yada tarım pomzası fiyatları en ucuz. Perlit ve pomza satışı yapıyoruz. nevşehir ponza taşı yani pomza madeni fiyatları en uygundur. Ankara pomza madeni yani ponza taşı satışı yapıyoruz. Pomza çeşitleri ve pomza fiyatları uygundur. 1 m3 pomza fiyatı 125 TL. Pomza taşını özellikleri ve tarımda pomza kullanımı sitemizde mevcuttur. Ankara ponza taşı üreticileri olarak ponza taşı fiyatları en ucuzdur. 

Pomza Fiyatları (4-8 mm)

10 LT 10 TL

40 LT 25 TL

70 LT 35 TL

M3 fiyatı 125 TL

 

Tarımda  Pomza Kullanımı:

Pomza Taşı Büyüklüğü 4-8 mm olmalıdır.

Tarım Pomzası bitkilerin toprağına karıştırılarak kullanılması gerekmektedir.

Pomza madeni fidan dikimlerinde mutlaka kullanılmalıdır.

Ponza madeni demir ve magnezyumca zengindir.

Pomza fiziksel ve kimyasal özellikleriyle tarımsal kullanımda eşsiz yararlar sağlamaktadır.
Pomza taşı toprak ıslahında kullanılır.

Az topraklı veya topraksız ortamlarda ve bitki yetiştiriciliğinde ponza taşı kullanılır.

Tarımsal pomza suya dayalı tarımsal üretim ve yeşil alanlarda ekonomik ve sağlıklı çözümler sağlamaktadır. 
Kuraklık sorunu olan yerlerde ise yüksek su tutma kapasitesi nedeniyle tarım pomzası sulama miktarının azalmasını sağlamaktadır.
Pomza tek başına özellikle killi tarlalarda drenajı düzenlemekte, köklerin gelişimini iyileştirmektedir.

    
 

 MY Madencilik

Müşteri Hizmetleri

0532 696 88 75

Fabrika Tel:0312 393 00 85 
KAPIDA ÖDEME İMKANI
KREDİ KARTI GEÇERLİDİR
İSTER 1 LT İSTER 1000 LT

Pomza.Pomza taşı. Pomza madeni. Pomza nedir. Ankara pomza. Pomza çeşitleri. Pomza fiyatları. Pomza fiyatı. Pomza fiyat. Pomza ton fiyatı. Pomza üreticileri. Nevşehir pomza. Pomza özellikleri. Pomza taşının özellikleri. Tarımda pomza. Tarımda pomza taşı. Tarımda pomza taşı kullanımı. Tarım pomzası. Tarımsal pomza. Perlit ve pomza. Tarım pomzası fiyatları. Tarım pomza fiyatları. Ponza taşı. Pomza taşı. Ponza taşı Ankara. Ponza taşı satın al. Ponza taşı fiyat. Ponza taşı fiyatları. Ponza taşı satışı. Ponza taşı nerede satılır. Nevşehir Ponza taşı. 
VermikülitVermikülit FiyatlarıVermikülit Kullanım AlanlarıTarımda VermikulitVermikülit ÖzellikleriTarım PerlitiTarım Perliti FiyatlarıTarım Perliti ÖzellikleriTarımda Perlit KullanımıPomza Madeni FiyatlarıPomza Taşı ÖzellikleriTarım PomzasıTarımda Pomza KullanımıTorfTorf ToprakTorf Fiyatlarıİthal Torfİthal Torf FiyatlarıDökme TorfPerlitli TorfAğaç Kabuğu Ağaç Kabuğu FiyatlarıÇam KabuğuÇam Kabuğu FiyatlarıHayvan GübresiHayvan Gübresi FiyatlarıKoyun GübresiKoyun Gübresi FiyatlarıAhır Gübresi