My Madencilik Vermikülit Perlit Torf
Koyun Gübresi

KOYUN GÜBRESİ. Yanmış koyun gübresi fiyatı uygundur. En ucuz koyun gübresi fiyatları ile satışı yapıyoruz. Satılık koyun gübresi ve keçi gübresi fiyatları uygun. 1 günde Koyun ve keçi gübresi siparişi teslim edilir. Uygun fiyat ile koyun gübresi kaç para yada koyun gübresi kaç lira hakkında bilgi mevcuttur. En kaliteli koyun gübresi mi keçi gübresi mi hakkında bilgi var. İşlenmiş yanmış koyun keçi gübresi satışı devam ediyor. İstanbul koyun gübresi satışı ve izmir koyun gübresi satışı vardır. Ankara koyun gübresi firmaları olarak nakliye dahildir. Çiçeklere koyun gübresi ve çimlere koyun gübresi verilmelidir. Çim koyun gübresi ile beslenmelidir. Elenmiş koyun gübresi fiyatları 10 TL. Koyun gübresi içeriği ve koyun gübresi kullanımı hakkında bil için arayınız.

Yanmış Elenmiş Koyun Gübresi Fiyatları:

40 lt Koyun Gübresi 10 TL.

1 Kamyon Koyun Gübresi 18 m3 2500 TL.

1 Tır Koyun Gübresi 40m3 5500 TL.

 

Yanmış Elenmiş Koyun Gübresi Özellikleri:

Koyun keçi gübresi koku yapmaz.

Yanmış elenmiş koyun  gübresidir.

Tamamen doğal olan koyun gübresi herhangi bir katkı maddesi içermez.

Meyve ağaçları ve diğer bitkilerin diplerine koyun gübresi konulmalıdır.

Fiziksel işlemden geçtikten sonra koyun gübresi paketlenmiştir.

Koyun gübresi organik madde değeri minimum %87’dir.

Koyun gübresi toprağa karıştırıldığında AZOT, FOSFOR, POTASYUM değerlerinden dolayı toprağın ve kullanıldığı karışım maddesinin organik ve besin değerini arttırır.

Koyun gübresi ürünümüz 2 yıl boyunca Fermantasyondan geçirilip Amonyak ve Biogazdan tamamen arındırılmıştır.

Bahçe bitkileri ve sebzelere m2 ye 2 – 3 litre, çim ekimlerinde bahçeyi 10 cm derinliğinde belleyerek ve karıştırarak m2 ye 5-10 litre koyun gübresi karıştırılmalıdır.

Koyun gübresinin toprağın bitki besin değerini artırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Koyun gübresi toprağın organik maddesini artırır.
   

MY Madencilik

Müşteri Hizmetleri

0532 696 88 75

Fabrika Tel:0312 393 00 85 
KAPIDA ÖDEME İMKANI
KREDİ KARTI GEÇERLİDİR
İSTER 1 LT İSTER 1000 LT 
VermikülitVermikülit FiyatlarıVermikülit Kullanım AlanlarıTarımda VermikulitVermikülit ÖzellikleriTarım PerlitiTarım Perliti FiyatlarıTarım Perliti ÖzellikleriTarımda Perlit KullanımıPomza Madeni FiyatlarıPomza Taşı ÖzellikleriTarım PomzasıTarımda Pomza KullanımıTorfTorf ToprakTorf Fiyatlarıİthal Torfİthal Torf FiyatlarıDökme TorfPerlitli TorfAğaç Kabuğu Ağaç Kabuğu FiyatlarıÇam KabuğuÇam Kabuğu FiyatlarıHayvan GübresiHayvan Gübresi FiyatlarıKoyun GübresiKoyun Gübresi FiyatlarıAhır Gübresi