My Madencilik Vermikülit Perlit Torf
İthal Torf

İTHAL TORF. Klasman ithal torf fiyatları en ucuz. En uygun ithal torf fiyatları bizde. Torf üreticileri ve ithal torf firmaları olarak en kaliteli torf satışı yapıyoruz. Klasman torf fiyatları 75 TL. Litvanya torf satışı vardır. İzmir ve istanbul'a ithal torf satışı yapıyoruz. Ankara ithal torf firmaları olarak en uygun fiyat ile ithal torf satıyoruz. Kaliteli ithal torf fiyatı 25 TL. İTHAL TORF 10 LİTRE. İTHAL TORF 20 LİTRE. İTHAL TORF 50 LİTRE. FİYAT: 7 TL FİYAT: 13 TL FİYAT:25 TL. Fide torfu veya fide yetiştirme torfu olarak kullanılan ithal torf fiyatları 10 TL. Sebze fidesi için torf bulunmaktadır. Beyaz sphagnum torfu yada beyaz sphagnum torf satışı yapıyoruz. Sıkıştırılmış ithal torf fiyatları 200 litre 75 TL.

İthal Torf Fiyatları:

200 litre Sıkıştırılmış İthal Torf Fiyatı: 75 TL.

70 litre İthal 0-10 mm Besinli Torf 25 TL.

40 litre İthal Torf 15 TL.

İthal Torf Özellikleri:

İthal Torf Uluslararası standartlara uygundur.

pH 5,5-6,6

İthal Torf Besin İçeriği: NPK 14-10-18 m3’de 1 kg.

İthal Torf Kalınlık: 0-5mm.

İthal Torfun Menşei: Alman Malı.

Özenle seçilmiş, yüksek kaliteli beyaz sphagnum torfudur.

pH değeri ayarlanmış olan Klasmann KTS I profesyonel üreticinin hizmetindedir.

Beyaz sphagnum torfu sterildir. Nematod, fungus vb. hastalık etmenleri içermez.

Hava oranı yüksek, gözenekli, sabit ve ince yapılı olan ithal torf drenajı mükemmeldir.

İthal torfun su tutma özellikleri mükemmeldir. (Sudaki ağırlığının 12 katı), bitkiye oldukça uzun süre su sağlar.

İthal torf düşük seviyede gübre ve gerekli tüm iz elementleri içerir.

Kurumayı önlemek, hızlı ve eşit su alımı için özel nemlendirici katkılı olan ithal torf optimum çimlenme ve köklenme ortamına sahiptir.

İthal Torf Kullanım Alanları;

Modüler tepsilerde sebze üretimi için geliştirilmiş yeni nesil viyol torfudur. Yapısında lif içermediği için otomatik doldurma makinelerine uygundur.

İthal Torf Kalite Güvencesi

ISO 9001 Sertifikası

RHP (NL) Düzenli hammadde ve Substrat kontrolü

Federal Substrat Kalite Birliği Üyesi

Federal Kompost Kalite Birliği Üyesi

AB Bio-Substrat kontrolleri
Klasmann laboratuvar son ürün kontrolü

BU TORF İLE BİTKİLERİNİZ VE TOHUMLARINIZ ÇILDIRACAK

   

MY Madencilik

Müşteri Hizmetleri

0532 696 88 75

Fabrika Tel:0312 393 00 85 
KAPIDA ÖDEME İMKANI
KREDİ KARTI GEÇERLİDİR
İSTER 1 LT İSTER 1000 LT

İTHAL TORF İTHAL TORF FİYATLARI İTHAL TORF SATIŞ İTHAL TORF FİYATI İTHAL TORF FİRMALARI İTHAL-TORF TORF FİYATLARI İTHAL TORF ANKARA FİDE TORFU İNCE TORF KALİTELİ İTHAL TORF İTHAL FİDE TORFU FİDE TORFU FİYATLARI FİDE YETİŞTİRME TORFU ÇİMLENDİRME TORFU İthal torf ithal torf fiyatı ithal torf fiyatları ithal torf firmaları ithal torf izmir torf fiyatları torf fiyatı ithal-torf ithal torf ankara fide torfu ince torf kaliteli ithal torf ithal torf satış ithal torf ankara ithal torf İstanbul ithal fide torfu fide yetiştirme torfu çimlendirme torfu Torf torf fiyatları torf fiyatı torf toprak torf satışı torf firmaları tohum torfu çimlendirme torfu fide torfu ithal torf fide yetiştirme torfu 
VermikülitVermikülit FiyatlarıVermikülit Kullanım AlanlarıTarımda VermikulitVermikülit ÖzellikleriTarım PerlitiTarım Perliti FiyatlarıTarım Perliti ÖzellikleriTarımda Perlit KullanımıPomza Madeni FiyatlarıPomza Taşı ÖzellikleriTarım PomzasıTarımda Pomza KullanımıTorfTorf ToprakTorf Fiyatlarıİthal Torfİthal Torf FiyatlarıDökme TorfPerlitli TorfAğaç Kabuğu Ağaç Kabuğu FiyatlarıÇam KabuğuÇam Kabuğu FiyatlarıHayvan GübresiHayvan Gübresi FiyatlarıKoyun GübresiKoyun Gübresi FiyatlarıAhır Gübresi